MECZ
23.05.17 | 1. runda | Caio Silva | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 6-2 | Spain F15 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Caio Silva | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
1. podanie % | 37/45 (82%) | 42/58 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/37 (76%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/8 (50%) | 4/16 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 13/45 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.08.00, 23 lat
11.08.00, 23 lat
Caio Silva vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Wzajemne mecze
23.05.17 | 1. runda | Caio Silva | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F15 | twarda |
Caio Silva form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Caio Silva - ostatnie mecze
Serbia F4 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Ivan Sabanov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F13 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Andre Miele | 6-4, 1-4, - Caio Silva - krecz | szczegóły meczu | |
Brazil F1 - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Ryusei Makiguchi | 1-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
India F4 - ceglana | ||||
21.03.18 2. runda | vs. Thales Turini | 6-74, - Caio Silva - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Chile F3 - ceglana | ||||
06.12.17 2. runda | vs. Mariano Kestelboim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Alexander Merino | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Enrique Bogo | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Eduardo Dischinger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Rafael Saraiva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Garza | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Bastian Trinker | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Shinta Fujii | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Dmitry Mnushkin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Scott Griekspoor | 4-6, 0-1, - Caio Silva - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Alexander Lebedyn | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Jurgen Zopp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.17 2. runda | vs. Luca Gelhardt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Mikus Losbergs | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. David Volfson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.17 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.07.17 1. runda | vs. Kristian Lozan | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - ostatnie mecze
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Donostia - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |