MECZ
28.02.19 | 2. runda | Brydan Klein | Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | M25 Albury | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Brydan Klein | Ryota Tanuma | |
1. podanie % | 30/51 (59%) | 35/52 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/30 (90%) | 21/35 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 8/17 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/52 (44%) | 12/51 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 9 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Brydan Klein | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brydan Klein | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Brydan Klein | 5-3 | |
0-0, 40-0, 30-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brydan Klein | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brydan Klein | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Brydan Klein vs. Ryota Tanuma - Wzajemne mecze
28.02.19 | 2. runda | Brydan Klein | Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Albury | trawiasta |
Brydan Klein form & Ryota Tanuma form
Brydan Klein - ostatnie mecze
M25 Geelong - trawiasta | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
08.03.20 Finał | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.20 Półfinał | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
03.02.20 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
29.01.20 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
14.11.19 3. runda | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - krecz | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - krecz | szczegóły meczu |
Ryota Tanuma - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 Klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |