MECZ
15.09.18 | 2. runda klasyf. | Brydan Klein | Jacob Sullivan | 6-3, 7-64 | Australia F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
12.04.94, 30 lat
12.04.94, 30 lat
Brydan Klein vs. Jacob Sullivan - Wzajemne mecze
15.09.18 | 2. runda klasyf. | Brydan Klein | Jacob Sullivan | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Australia F5 | twarda |
Brydan Klein form & Jacob Sullivan form
Brydan Klein - ostatnie mecze
M25 Geelong - trawiasta | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
08.03.20 Finał | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.20 Półfinał | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
03.02.20 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
29.01.20 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
14.11.19 3. runda | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - krecz | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toowoomba - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - krecz | szczegóły meczu |
Jacob Sullivan - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Isaac Stoute | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Erick Sanchez | 4-3, Erick Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Erramuspe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Australia F8 - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Clint Letcher | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bosko Novakovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Jeremy Beale | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Michael Shepheard | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Olly Sadler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - twarda | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.18 2. runda klasyf. | vs. Brydan Klein | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Holt-Crossman | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 1. runda klasyf. | vs. David Qariaqus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia F3 - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Holt-Crossman | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Campbell Salmon | 4-6, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Australia F2 - trawiasta | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. David Abfalter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia F1 - trawiasta | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |