MECZ
19.07.18 | 2. runda | Bruno Sant'Anna | Kai Wehnelt | 6-0, 6-2 | Germany F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bruno Sant'Anna | Kai Wehnelt | |
1. podanie % | 26/36 (72%) | 25/39 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/26 (88%) | 9/25 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 6/36 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/75 (73%) | 20/75 (27%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bruno Sant'Anna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kai Wehnelt | |
Bruno Sant'Anna | 2-0 | |
Bruno Sant'Anna | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Bruno Sant'Anna | 4-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Bruno Sant'Anna | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Bruno Sant'Anna | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Bruno Sant'Anna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-1 | Kai Wehnelt | |
5-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-2 | Kai Wehnelt | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bruno Sant'Anna vs. Kai Wehnelt - Wzajemne mecze
19.07.18 | 2. runda | Bruno Sant'Anna | Kai Wehnelt | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Germany F8 | ceglana |
16.05.18 | 1. runda | Kai Wehnelt | Bruno Sant'Anna | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Bruno Sant'Anna form & Kai Wehnelt form
Bruno Sant'Anna - ostatnie mecze
M25 Lima - ceglana | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
27.01.20 1. runda | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
04.11.19 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
29.10.19 2. runda | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.19 Finał | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Półfinał | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.19 2. runda | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.19 2. runda | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.19 1. runda | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
14.08.19 2. runda | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Kai Wehnelt - ostatnie mecze
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |