MECZ
13.03.17 | 2. runda klasyf. | Brandon Walkin | Alexander Furniss | 6-3, 7-5 | Australia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
11.03.97, 27 lat
11.03.97, 27 lat
Brandon Walkin vs. Alexander Furniss - Wzajemne mecze
13.03.17 | 2. runda klasyf. | Brandon Walkin | Alexander Furniss | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Australia F2 | ceglana |
Brandon Walkin form & Alexander Furniss form
Brandon Walkin - ostatnie mecze
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
30.04.23 Finał | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Furniss - ostatnie mecze
M15 Caloundra - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Omar Fields | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Matthew Woerndle | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Howe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia F3 - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Richard Yang | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F2 - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia F1 - trawiasta | ||||
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Lucas Vuradin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Paul Kramberger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia F9 - twarda | ||||
07.11.16 2. runda klasyf. | vs. David Barclay | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F11 - twarda | ||||
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Damian Farinola | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Australia F10 - twarda | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Matthew Leffler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.10.15 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |