MECZ
08.01.18 | 2. runda klasyf. | Brandon Nakashima | August Holmgren | 6-3, 6-2 | USA F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Brandon Nakashima vs. August Holmgren - Wzajemne mecze
08.01.18 | 2. runda klasyf. | Brandon Nakashima | August Holmgren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Brandon Nakashima form & August Holmgren form
Brandon Nakashima - ostatnie mecze
August Holmgren - ostatnie mecze
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - krecz | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Taro Daniel | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |