MECZ
05.04.16 | 1. runda | Bradley Mousley | Alexandre Muller | 5-7, 7-5, 6-3 | Greece F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bradley Mousley | Alexandre Muller | |
1. podanie % | 67/104 (64%) | 55/96 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 54/67 (81%) | 38/55 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/37 (49%) | 24/41 (59%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/96 (35%) | 32/104 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/200 (53%) | 94/200 (47%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 17 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bradley Mousley vs. Alexandre Muller - Wzajemne mecze
05.04.16 | 1. runda | Bradley Mousley | Alexandre Muller | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Greece F3 | twarda |
Bradley Mousley form & Alexandre Muller form
Bradley Mousley - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Stephane Robert | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
04.11.19 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 3-4, - Bradley Mousley - krecz | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
28.10.19 1. runda | vs. Gage Brymer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Dayne Kelly | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maverick Banes | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 2. runda | vs. Stephen Kaldawi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Brydan Klein | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Maverick Banes | 5-7, 2-4, - Bradley Mousley - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Jayden Court | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Issei Okamura | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Dominik Palan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-3, - Bradley Mousley - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Cameron Green | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
11.02.19 1. runda | vs. Pol Wattanakul | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
04.02.19 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 7-64, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
28.01.19 1. runda | vs. Harry Bourchier | 6-73, 0-1, - Bradley Mousley - krecz | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Jeremy Beale | 6-711, 1-3, - Bradley Mousley - krecz | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
10.01.19 Ćwierćfinał | vs. Jiri Vesely | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.19 3. runda | vs. Brydan Klein | 6-4, 6-711, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.19 2. runda | vs. Maxime Chazal | 5-7, 7-64, 7-61 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
10.12.18 1. runda | vs. Luke Saville | 3-6, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Andrew Harris | 6-73, 6-4, 0-4, - Bradley Mousley - krecz | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Alex Bolt | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Aoran Wang | 6-4, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Barcelona - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
07.04.24 Klasyf. | vs. Luca Nardi | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 1. runda klasyf. | vs. Dusan Lajovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu |