MECZ
11.10.16 | 1. runda | Boy Westerhof | Alexei Filenkov | 6-1, 6-2 | Nigeria F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Boy Westerhof | Alexei Filenkov | |
1. podanie % | 26/50 (52%) | 25/48 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 16/25 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 4/23 (17%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 16/50 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 11 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
17.05.81, 42 lat
193 cm
88 kg
Praworęczny(a)
48192 $
17.05.81, 42 lat
193 cm
88 kg
Praworęczny(a)
48192 $
Boy Westerhof vs. Alexei Filenkov - Wzajemne mecze
11.10.16 | 1. runda | Boy Westerhof | Alexei Filenkov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Nigeria F5 | twarda |
Boy Westerhof form & Alexei Filenkov form
Boy Westerhof - ostatnie mecze
France F8 - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Mick Lescure | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F8 - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Tiago Cacao | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F7 - ceglana | ||||
12.04.18 2. runda | vs. Yannick Vandenbulcke | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. David Poljak | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 2. runda | vs. Shahar Elbaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Ido Zonder | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Igor Sijsling | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F3 - dywanowa | ||||
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Igor Sijsling | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Remi Boutillier | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - dywanowa | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 7-61, 7-66 | szczegóły meczu | |
France F1 - ceglana | ||||
14.01.18 Finał | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.18 Półfinał | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.18 Ćwierćfinał | vs. Alen Avidzba | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.18 2. runda | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.18 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Patrik Nema | 1-5, - Boy Westerhof - krecz | szczegóły meczu | |
Alphen Challenger - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Julien Cagnina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Netherlands F7 - ceglana | ||||
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Jelle Sels | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Michiel De Krom | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
26.08.17 Półfinał | vs. Gijs Brouwer | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Jelle Sels | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.17 2. runda | vs. Richard Gabb | Richard Gabb - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Alexei Filenkov - ostatnie mecze
M25+H Lagos - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Christian Saidi Otupio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Henry Atseye | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Fumi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Dominic Weidinger | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F6 - twarda | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Kirill Komarov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
31.05.16 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Azamat Lukmanov | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.05.16 Klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Iqboljon Abduganiyev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
04.04.16 Klasyf. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
14.12.15 1. runda | vs. Sylvester Emmanuel | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nigeria F3 - twarda | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Pascal Ziyab Alome | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.15 2. runda | vs. Alexis Klegou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Stiglich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Domingos Sousa Coutinho | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - twarda | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Ayoub Guennaz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Kaysar Bekimov | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Ulugbek Fayzullaev | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Danilov | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iran F9 - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda | vs. Fabio Mercuri | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iran F8 - ceglana | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Armin Rostami | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |