MECZ
03.11.18 | 1. runda klasyf. | Boruch Skierkier | Ezequiel Agustin Santalla | 6-4, 4-6, 6-4 | Argentina F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
24.08.00, 23 lat
24.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
13.08.99, 24 lat
13.08.99, 24 lat
Boruch Skierkier vs. Ezequiel Agustin Santalla - Wzajemne mecze
03.11.18 | 1. runda klasyf. | Boruch Skierkier | Ezequiel Agustin Santalla | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Argentina F8 | ceglana |
10.09.18 | 2. runda klasyf. | Ezequiel Agustin Santalla | Boruch Skierkier | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Argentina F5 | ceglana |
Boruch Skierkier form & Ezequiel Agustin Santalla form
Boruch Skierkier - ostatnie mecze
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Ezequiel Agustin Santalla - ostatnie mecze
M25 Norman - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Maldonado | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Argentina F9 - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F8 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F7 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F5 - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Esteban Bruna | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Ferreyra | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Morocco F4 - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F3 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Diego Nava | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aimen El Hassani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |