MECZ
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Boris Fassbender | Maximilien Sanson | 6-0, 6-1 | Switzerland F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
20.03.98, 26 lat
17285 $
20.03.98, 26 lat
17285 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
21.07.97, 26 lat
21.07.97, 26 lat
Boris Fassbender vs. Maximilien Sanson - Wzajemne mecze
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Boris Fassbender | Maximilien Sanson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Switzerland F3 | ceglana |
Boris Fassbender form & Maximilien Sanson form
Boris Fassbender - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Yanki Erel | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gilles Kremer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. William Jucha | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Raphael Calzi | 4-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Loris Pourroy | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Charles Berna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Leigniel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Collin Altamirano | 2-6, 7-66, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
06.11.22 Finał | vs. Dan Added | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.22 Półfinał | vs. Lilian Marmousez | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Francois Musitelli | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Maximilien Sanson - ostatnie mecze
Turkey F41 - ceglana | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Andras Necz | - Maximilien Sanson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.12.18 2. runda klasyf. | vs. Vlad Stoica | 7-65, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda klasyf. | vs. Constantinos Papavasiliou | Constantinos Papavasiliou - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F2 - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Victor Huet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Mark Burgos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F5 - ceglana | ||||
28.08.17 Klasyf. | vs. Bastien Kolly | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F4 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lukas Vontobel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F3 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jan Neuburger Higby | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F16 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Maxime Guichoud | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Noe Khlif | 1-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Filip Horansky | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Leonard Von Hindte | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Kurt Lacount | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Markus Neuhauser | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Italy F18 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Italy F14 - ceglana | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Gianmarco Crocetti | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Michal Marko | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Switzerland F1 - dywanowa | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Hugo Voljacques | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
France F3 - dywanowa | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F1 - dywanowa | ||||
09.01.17 2. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F34 - ceglana | ||||
19.10.16 2. runda | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda | vs. Francisco Bohorquez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Pablo Martinez-Catalan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Yannick Martell Beuzit | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |