MECZ
04.09.18 | 1. runda | Boris Butulija | Maksim Tikhomirov | 4-6, 6-3, 1-0, - krecz | Serbia F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Boris Butulija | Maksim Tikhomirov | |
1. podanie % | 25/61 (41%) | 43/79 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/36 (58%) | 16/36 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/79 (46%) | 22/61 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Boris Butulija | 1-2 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
3-2 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Boris Butulija | 3-3 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Boris Butulija | 3-4 | |
0-0, 40-0 | ||
4-5 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Boris Butulija | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-0 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, A-40[BP] | ||
Boris Butulija | 2-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Boris Butulija | 2-1 | |
0-0 | ||
Boris Butulija | 3-1 | |
0-0, 40-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, A-40[BP] | ||
5-1 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
5-2 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 40-A | ||
5-3 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Boris Butulija | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40 | ||
Boris Butulija | 1-0 | |
0-0, A-40 | ||
1-0 |
4 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Boris Butulija vs. Maksim Tikhomirov - Wzajemne mecze
04.09.18 | 1. runda | Boris Butulija | Maksim Tikhomirov | 4-6, 6-3, 1-0, Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | Serbia F5 | ceglana |
Boris Butulija form & Maksim Tikhomirov form
Boris Butulija - ostatnie mecze
M15 Azay - halowa | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Emile Hudd | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lons - halowa | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Tibo Colson | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Maksim Tikhomirov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |