MECZ
27.02.17 | Klasyf. | Boris Butulija | Brandon Walkin | 1-0, - krecz | China F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Boris Butulija vs. Brandon Walkin - Wzajemne mecze
27.02.17 | Klasyf. | Boris Butulija | Brandon Walkin | 1-0, Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | China F3 | ceglana |
Boris Butulija form & Brandon Walkin form
Boris Butulija - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Brandon Walkin - ostatnie mecze
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
30.04.23 Finał | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |