MECZ
16.05.16 | 1. runda klasyf. | Bogdan Ionut Apostol | Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | Romania F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
12.09.96, 27 lat
12.09.96, 27 lat
Bogdan Ionut Apostol vs. Ciprian Onufrei - Wzajemne mecze
16.05.16 | 1. runda klasyf. | Bogdan Ionut Apostol | Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F3 | ceglana |
Bogdan Ionut Apostol form & Ciprian Onufrei form
Bogdan Ionut Apostol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | - | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
08.04.22 2. runda | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ciprian Onufrei - ostatnie mecze
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dorel Perju | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F5 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Karol Stypulkowski | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tristan Da Lio | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Tiarnan Brady | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Max Stewart | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Federico Rebecchini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. George Iulian Dina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ioan Gheorghe Pavel Iliescu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Protopopescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dino Vucidolov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
27.02.17 | vs. Sam Price | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Norway F1 - halowa | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Herman Sterner Kristensen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F16 - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ethan Tulliani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Alin Baditoiu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Nicolae Baciu | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |