MECZ
20.11.17 | 1. runda klasyf. | Bogdan Didenko | Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | Tunisia F36 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
30.06.97, 26 lat
30.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
21.12.92, 31 lat
21.12.92, 31 lat
Bogdan Didenko vs. Pedro Munafo - Wzajemne mecze
20.11.17 | 1. runda klasyf. | Bogdan Didenko | Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F36 | ceglana |
Bogdan Didenko form & Pedro Munafo form
Bogdan Didenko - ostatnie mecze
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
30.08.17 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Pedro Munafo - ostatnie mecze
M25+H Arlon - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Clement Larriere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.19 1. runda | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.19 Klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 2-6, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Youssef Berrajah | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Selim Ben Ali | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F41 - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - twarda | ||||
12.11.18 2. runda klasyf. | vs. Enzo Machizaud | 6-76, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Lorenzo Brunetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nils Igor Loechterfeld | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tommy Hamilton | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jean Thirouin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Luke Johnson | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Christian Seraphim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |