MECZ
28.08.17 | 1. runda | Bogdan Didenko | Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | Ukraine F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bogdan Didenko | Dmytro Badanov | |
1. podanie % | 49/101 (49%) | 47/89 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/49 (69%) | 35/47 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 27/52 (52%) | 16/42 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/89 (43%) | 40/101 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/190 (52%) | 91/190 (48%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 5 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
30.06.97, 26 lat
30.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bogdan Didenko vs. Dmytro Badanov - Wzajemne mecze
28.08.17 | 1. runda | Bogdan Didenko | Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Ukraine F4 | ceglana |
18.05.16 | 1. runda | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
18.05.15 | 1. runda | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Ukraine F2 | ceglana |
03.03.14 | 1. runda | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Ukraine F1 | halowa |
Bogdan Didenko form & Dmytro Badanov form
Bogdan Didenko - ostatnie mecze
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F2 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
30.08.17 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Dmytro Badanov - ostatnie mecze
Ukraine F5 - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Roman Boychuk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Bogdan Didenko | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 2-4, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Varichenko | 5-5, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 1-3, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Bekzat Usipbekov | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Hyun-Woo Nam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Nikita Valentsev | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.17 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sergey Korneev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 1-3, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
30.01.17 Klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.17 2. runda klasyf. | vs. Chandril Sood | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F1 - twarda | ||||
19.01.17 2. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.17 1. runda | vs. Gabor Borsos | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
08.11.16 1. runda | vs. Mateusz Terczynski | 0-5, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Roman Safiullin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - twarda | ||||
25.10.16 1. runda | vs. Dmytro Kamynin | 2-5, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - twarda | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-2, - Dmytro Badanov - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Piotr Matuszewski | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - ceglana | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
21.09.16 1. runda | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - ceglana | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Matteo Tinelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - twarda | ||||
09.09.16 Ćwierćfinał | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |