MECZ
04.05.16 | 1. runda | Bobbie De Goeijen | Marko Jovanovic | 6-1, 6-0 | Croatia F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bobbie De Goeijen | Marko Jovanovic | |
1. podanie % | 19/30 (63%) | 24/38 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/19 (84%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/38 (66%) | 6/30 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/68 (72%) | 19/68 (28%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
05.07.92, 31 lat
16383 $
05.07.92, 31 lat
16383 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
06.05.95, 28 lat
06.05.95, 28 lat
Bobbie De Goeijen vs. Marko Jovanovic - Wzajemne mecze
04.05.16 | 1. runda | Bobbie De Goeijen | Marko Jovanovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Croatia F5 | ceglana |
Bobbie De Goeijen form & Marko Jovanovic form
Bobbie De Goeijen - ostatnie mecze
M15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kylian Collignon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Jim Hendrikx | 6-77, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miko Wassermann | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Schmidt | Marc Schmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Patrik Spegel Kumer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Netherlands F1 - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Dominic Barretto | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Davy Van Geerke | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F7 - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Jelle Sels | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Dennis Ruesenberg | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Jesse Timmermans | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Ilco Van Buuren | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F1 - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Kuwait F3 - twarda | ||||
16.11.16 2. runda | vs. David Perez Sanz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda | vs. Jonathan Morr | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kuwait F2 - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Ksawery Pociej | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Davide Negrotti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Darko Jandric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Markus Wunder | 6-4, 1-0, Markus Wunder - krecz | szczegóły meczu | |
Netherlands F7 - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Tim Van Terheijden | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F6 - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Marco Di Maro | 6-2, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Belgium F9 - ceglana | ||||
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Antoine Damiens | 3-0, Antoine Damiens - krecz | szczegóły meczu |
Marko Jovanovic - ostatnie mecze
Australia F8 - twarda | ||||
05.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F7 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Finn Macnamara | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F6 - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Shepheard | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Taisei Kinase | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Philipp Schroll | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. David Hough | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pedro Vide | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vicente | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F10 - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Christos-Panagiotis Daglis | 7-5, 0-3, - Marko Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
Greece F9 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - ceglana | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F28 - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jose Pablo Merino | 6-1, 3-0, Jose Pablo Merino - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F27 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Shabib | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F11 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gert-Jan De Muynck | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Stefan Borms | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belgium F10 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Omar Eljackey | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Filippo Borella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Youssef Hossam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Christopher Morin Kougoucheff | 4-6, 6-1, Christopher Morin Kougoucheff - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daiki Kato | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 Klasyf. | vs. Maksim Malyshev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |