MECZ
22.09.19 | Finał | Blake Mott | Vladyslav Orlov | 7-5, 6-2 | M25 Cairns | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Blake Mott | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Mott | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Blake Mott | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-3 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Mott | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Blake Mott | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Vladyslav Orlov | |
0-0 | ||
Blake Mott | 6-5 | |
7-5 |
2 | ||
0-0 | Vladyslav Orlov | |
Blake Mott | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Mott | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-15 | ||
Blake Mott | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blake Mott | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Blake Mott vs. Vladyslav Orlov - Wzajemne mecze
22.09.19 | Finał | Blake Mott | Vladyslav Orlov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Cairns | twarda |
Blake Mott form & Vladyslav Orlov form
Blake Mott - ostatnie mecze
M25 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ethan Cook | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Rio Noguchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loutit | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Patrick Kypson | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Charlie Camus | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Hanyi Liu | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Scott Jones | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Ryan Seggerman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 7-5, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kokoro Isomura | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Tai Sach | 7-67, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jeremy Beale | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Matthew Hulme | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Vladyslav Orlov - ostatnie mecze
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - krecz | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |