MECZ
23.02.18 | Ćwierćfinał | Blake Ellis | Go Soeda | 6-3, 5-7, 7-5 | Kyoto Challenger | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Blake Ellis | Go Soeda | |
1. podanie % | 69/99 (70%) | 65/100 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 56/69 (81%) | 50/65 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte break-ball | 2/10 (20%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/100 (34%) | 26/99 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/199 (54%) | 92/199 (46%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 16 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Blake Ellis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blake Ellis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Blake Ellis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Blake Ellis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blake Ellis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blake Ellis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Blake Ellis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blake Ellis | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Blake Ellis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blake Ellis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Blake Ellis | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Blake Ellis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Go Soeda | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Blake Ellis vs. Go Soeda - Wzajemne mecze
23.02.18 | Ćwierćfinał | Blake Ellis | Go Soeda | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Kyoto Challenger | dywanowa |
Blake Ellis form & Go Soeda form
Blake Ellis - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thomas Braithwaite | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Blake Bayldon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jarrod Joyce | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 6-76, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. James Watt | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matthew Dellavedova | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-76, 7-64 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Luke Saville | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Go Soeda - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
11.03.22 Półfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
26.01.22 2. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu |