MECZ
21.07.18 | 2. runda klasyf. | Bjorn Nareyka | Besir Durguti | 6-0, 7-63 | Austria F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
21.12.99, 24 lat
21.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Macedonia
19.08.93, 30 lat
14205 $
19.08.93, 30 lat
14205 $
Bjorn Nareyka vs. Besir Durguti - Wzajemne mecze
21.07.18 | 2. runda klasyf. | Bjorn Nareyka | Besir Durguti | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | Austria F4 | ceglana |
Bjorn Nareyka form & Besir Durguti form
Bjorn Nareyka - ostatnie mecze
M15 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Anif - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | - | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu |
Besir Durguti - ostatnie mecze
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
01.10.21 2. runda | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |