MECZ
01.11.17 | 1. runda | Billy Harris | Vit Kopriva | 5-7, 6-2, 7-63 | Greece F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Billy Harris | Vit Kopriva | |
1. podanie % | 58/97 (60%) | 76/113 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/58 (84%) | 46/76 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/39 (41%) | 18/37 (49%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/113 (43%) | 32/97 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 114/210 (54%) | 96/210 (46%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 7 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Billy Harris vs. Vit Kopriva - Wzajemne mecze
01.11.17 | 1. runda | Billy Harris | Vit Kopriva | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Greece F7 | twarda |
02.12.16 | 2. runda | Vit Kopriva | Billy Harris | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Cyprus F3 | twarda |
Billy Harris form & Vit Kopriva form
Billy Harris - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Vit Kopriva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |