MECZ
28.09.17 | Ćwierćfinał | Billy Harris | Michal Konecny | 7-5, 3-6, 6-3 | Great Britain | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Billy Harris | Michal Konecny | |
1. podanie % | 67/88 (76%) | 67/101 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/67 (72%) | 43/67 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 18/34 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/101 (40%) | 31/88 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/189 (51%) | 92/189 (49%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 9 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Billy Harris vs. Michal Konecny - Wzajemne mecze
28.09.17 | Ćwierćfinał | Billy Harris | Michal Konecny | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Great Britain | halowa |
Billy Harris form & Michal Konecny form
Billy Harris - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Michal Konecny - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu |