MECZ
02.10.17 | 1. runda klasyf. | Besir Durguti | Aleksei Khomich | 3-6, 6-2, 6-0 | Turkey F37 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Macedonia
19.08.93, 30 lat
14205 $
19.08.93, 30 lat
14205 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
10.01.97, 27 lat
18475 $
10.01.97, 27 lat
18475 $
Besir Durguti vs. Aleksei Khomich - Wzajemne mecze
02.10.17 | 1. runda klasyf. | Besir Durguti | Aleksei Khomich | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F37 | ceglana |
Besir Durguti form & Aleksei Khomich form
Besir Durguti - ostatnie mecze
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
03.05.22 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
01.10.21 2. runda | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Aleksei Khomich - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |