MECZ
21.06.17 | 1. runda | Bernabe Zapata Miralles | Timo Stodder | 6-4, 6-0 | Germany F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bernabe Zapata Miralles | Timo Stodder | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 29/52 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 18/29 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 21/48 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/100 (56%) | 44/100 (44%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bernabe Zapata Miralles vs. Timo Stodder - Wzajemne mecze
21.06.17 | 1. runda | Bernabe Zapata Miralles | Timo Stodder | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Germany F4 | ceglana |
Bernabe Zapata Miralles form & Timo Stodder form
Bernabe Zapata Miralles - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Fabio Fognini | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Laslo Djere | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Cristian Garin | 1-6, 7-63, 3-0, Cristian Garin - krecz | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Adam Walton | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jeff Wolf | 1-6, 0-2, - Bernabe Zapata Miralles - krecz | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 2-6, - Bernabe Zapata Miralles - krecz | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Novak Djokovic | 4-6, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ben Shelton | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Andrey Rublev | 7-5, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 Finał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 Półfinał | vs. Cristian Garin | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jakub Mensik | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Timo Stodder - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu |