MECZ
07.03.19 | 1. runda | Benjamin Winter Lopez | Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-2 | M15 Loule | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Benjamin Winter Lopez | Juan Bautista Otegui | |
1. podanie % | 24/50 (48%) | 57/83 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 29/57 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/26 (69%) | 13/26 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/83 (49%) | 14/50 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/133 (58%) | 56/133 (42%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Benjamin Winter Lopez vs. Juan Bautista Otegui - Wzajemne mecze
07.03.19 | 1. runda | Benjamin Winter Lopez | Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Loule | twarda |
20.02.19 | 1. runda | Juan Bautista Otegui | Benjamin Winter Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Vale | twarda |
Benjamin Winter Lopez form & Juan Bautista Otegui form
Benjamin Winter Lopez - ostatnie mecze
M15 Les - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Gurb - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Juan Bautista Otegui - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |