MECZ
15.09.16 | Ćwierćfinał | Benjamin Sigouin | Takanyi Garanganga | 2-6, 7-5, 6-3 | Canada F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Benjamin Sigouin | Takanyi Garanganga | |
1. podanie % | 60/106 (57%) | 56/86 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/60 (67%) | 37/56 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/46 (48%) | 12/30 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/86 (43%) | 44/106 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/192 (52%) | 93/192 (48%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Benjamin Sigouin vs. Takanyi Garanganga - Wzajemne mecze
15.09.16 | Ćwierćfinał | Benjamin Sigouin | Takanyi Garanganga | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Canada F8 | twarda |
Benjamin Sigouin form & Takanyi Garanganga form
Benjamin Sigouin - ostatnie mecze
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montreal - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montreal - halowa | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Edmond - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - krecz | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Waco - twarda | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Takanyi Garanganga - ostatnie mecze
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
23.07.19 2. runda | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu |