MECZ
13.03.19 | 1. runda | Benjamin Lock | Yanais Laurent | 6-2, 4-6, 6-3 | M15 Arcadia | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Benjamin Lock | Yanais Laurent | |
1. podanie % | 61/92 (66%) | 35/73 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/61 (77%) | 26/35 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/31 (39%) | 19/38 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/73 (38%) | 33/92 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/165 (53%) | 78/165 (47%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Yanais Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Yanais Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Yanais Laurent | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Yanais Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Benjamin Lock vs. Yanais Laurent - Wzajemne mecze
13.03.19 | 1. runda | Benjamin Lock | Yanais Laurent | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Arcadia | twarda |
Benjamin Lock form & Yanais Laurent form
Benjamin Lock - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Yanais Laurent - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Oliver Crawford | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.04.21 Klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Stylianos Poutis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.04.21 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 7-66, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Maikel De Boes | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Borai | 3-6, 7-67, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Antonio Campo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Julien Penzlin | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Savva Polukhin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Antonio Campo | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Stuart Parker | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 0-1, - Yanais Laurent - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Luca Giacomini | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.21 Klasyf. | vs. Constant De La Bassetiere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.12.20 2. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |