Benjamin Lock vs. Michiel De Krom 01.12.2017

Benjamin Lock vs. Michiel De Krom 01.12.2017 - South Africa F2 (Stellenbosch) - porównanie

MECZ

01.12.17ĆwierćfinałBenjamin Lock Michiel De Krom 6-2, 3-0, - krecz JAR South Africa twarda

STATYSTYKA MECZU

Benjamin LockMichiel De Krom
1. podanie %15/26 (58%)29/44 (66%)
Punkty zdobyte z 1. podania13/15 (87%)18/29 (62%)
Punkty zdobyte z 2. podania7/11 (64%)2/15 (13%)
Punkty zdobyte przez return24/44 (55%)6/26 (23%)
Zdobyte punkty – razem44/70 (63%)26/70 (37%)
Double foul12
Asy10

STATYSTYKA MECZU

- krecz

Benjamin Lock
Zimbabwe
04.03.93, 25 lat




419
90
70395 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
27.06.98, 20 lat




791
25
19633 $
Michiel De Krom
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Benjamin Lock vs. Michiel De Krom - Wzajemne mecze

01.12.17ĆwierćfinałBenjamin LockMichiel De Krom6-2, 3-0, Michiel De Krom - kreczszczegóły meczuJAR South Africa twarda

Benjamin Lock - ostatnie mecze

JAR South Africa - twarda
09.12.18
Finał
vs. Ruan Roelofse6-73, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.12.18
Półfinał
vs. Michal Dembek1-6, 7-62, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
07.12.18
Ćwierćfinał
vs. Jean Thirouin6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
06.12.18
2. runda
vs. Bradley Holt6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
04.12.18
1. runda
vs. Yaron Guberman6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
JAR South Africa - twarda
29.11.18
2. runda
vs. David Pichler1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
27.11.18
1. runda
vs. Michal Dembek4-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
JAR South Africa - twarda
21.11.18
1. runda
vs. Connor Farren5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Mozambique Mozambique F2 - twarda
17.11.18
Finał
vs. Matias Franco Descotte2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.11.18
Półfinał
vs. Simon Carr6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.18
Ćwierćfinał
vs. Jeremy Sonkin6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.11.18
2. runda
vs. Yan Bondarevskiy6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.18
1. runda
vs. Courtney John Lock6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Mozambique Mozambique F1 - twarda
10.11.18
Finał
vs. Matias Franco Descotte6-76, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.11.18
Półfinał
vs. Tyler Lu6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.11.18
Ćwierćfinał
vs. William Bushamuka6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
07.11.18
2. runda
vs. Riaan Du Toit7-60, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.11.18
1. runda
vs. Saar Rogovski6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Canberra Challenger - twarda
29.10.18
1. runda
vs. Benjamin Hassan1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Australia Traralgon Challenger - twarda
22.10.18
1. runda
vs. Maverick Banes3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria Nigeria F5 - twarda
11.10.18
Ćwierćfinał
vs. Danylo Kalenichenko5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
10.10.18
2. runda
vs. Shahbaaz Khan6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.18
1. runda
vs. Thomas Otu Omang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria Nigeria F4 - twarda
04.10.18
Ćwierćfinał
vs. Danylo Kalenichenko6-77, 6-2, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.18
2. runda
vs. Aziz Ouakaa6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.18
1. runda
vs. Mukhtar Andu6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Columbus Challenger - halowa
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. David Perez Sanz1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
15.09.18
1. runda klasyf.
vs. Axel Geller4-6, 6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cary Challenger - twarda
08.09.18
1. runda klasyf.
vs. Bar Tzuf Botzer3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gwangju Challenger - twarda
15.08.18
2. runda
vs. Alexander Bublik2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu

Michiel De Krom - ostatnie mecze

Egypt Egypt F26 - twarda
09.11.18
Ćwierćfinał
vs. Johan Nikles1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
08.11.18
2. runda
vs. Alexander Weis7-64, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
07.11.18
1. runda
vs. Joy Vigani7-610, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F25 - twarda
31.10.18
1. runda
vs. Karim-Mohamed Maamoun7-64, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Spain F28 - ceglana
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. Benjamin Winter Lopez1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
1. runda klasyf.
vs. Gerard Escandell Juan7-62, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland Netherlands F6 - ceglana
28.08.18
1. runda
vs. Yann Wojcik3-6, 2-4, - Michiel De Krom - kreczporażkaszczegóły meczu
Holland Netherlands F5 - ceglana
21.08.18
2. runda
vs. George Von Massow- Michiel De Krom - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
20.08.18
1. runda
vs. Mats Hermans6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland Netherlands F4 - ceglana
16.08.18
2. runda
vs. Niels Lootsma1-6, 6-4, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.08.18
1. runda
vs. Stephan Gerritsen6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Belgium Belgium F7 - ceglana
07.08.18
1. runda
vs. Tomas Martin Etcheverry7-5, 3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Holland Scheveningen Challenger - ceglana
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. George Von Massow5-7, 6-1, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Holland Netherlands F3 - ceglana
10.07.18
1. runda
vs. Luca Gelhardt7-66, 6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Holland Netherlands F2 - ceglana
05.07.18
2. runda
vs. Denys Klok6-73, 6-4, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.07.18
1. runda
vs. Dante Gennaro6-77, 7-65, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland Netherlands F1 - ceglana
26.06.18
1. runda
vs. Clement Geens1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Belgium Belgium F1 - ceglana
20.06.18
1. runda
vs. Marvin Netuschil6-4, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Turkey F21 - ceglana
30.05.18
1. runda
vs. Luis Patino7-5, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Spain F12 - ceglana
22.05.18
1. runda
vs. Carlos Sanchez Jover5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Spain F11 - ceglana
16.05.18
1. runda
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Spain F10 - ceglana
26.04.18
2. runda
vs. Sadio Doumbia7-61, 4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
24.04.18
1. runda
vs. Ignacio Benzal Alia6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Spain F9 - ceglana
18.04.18
1. runda
vs. Juan Carlos Saez5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.04.18
Klasyf.
vs. Aaron Cortes Alcaraz7-62, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.18
2. runda klasyf.
vs. Marco Neubau6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
14.04.18
1. runda klasyf.
vs. Tim Jansen6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F11 - twarda
28.03.18
1. runda
vs. Lucas Miedler6-71, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F10 - twarda
20.03.18
1. runda
vs. Vladyslav Manafov3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Turkey Turkey F8 - twarda
27.02.18
1. runda
vs. Orlando Luz6-4, 6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
<