MECZ
27.11.18 | 1. runda | Benjamin Lock | Michal Dembek | 4-6, 6-4, 6-3 | South Africa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Benjamin Lock | Michal Dembek | |
1. podanie % | 71/104 (68%) | 53/89 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/71 (68%) | 35/53 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/33 (52%) | 18/36 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/3 (100%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/89 (40%) | 39/104 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/193 (52%) | 92/193 (48%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 10 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Benjamin Lock vs. Michal Dembek - Wzajemne mecze
27.11.19 | 1. runda | Benjamin Lock | Michal Dembek | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
08.12.18 | Półfinał | Benjamin Lock | Michal Dembek | 1-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
27.11.18 | 1. runda | Benjamin Lock | Michal Dembek | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
Benjamin Lock form & Michal Dembek form
Benjamin Lock - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Michal Dembek - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mike Loccisano | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alberto Sanna | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Michal Mikula | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
27.04.22 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda | vs. Alessandro Corcelli Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.22 1. runda | vs. Wissam Abderrahman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Otto Virtanen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Filip Duda | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Daniel Ibragimov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.21 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 6-74, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Oscar Moraing | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Antoine Bellier | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Liova Ajavon | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Maciej Rajski | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |