MECZ
02.05.19 | 2. runda | Benjamin Lock | Michael-John Every | 6-3, 6-1 | M15 Accra | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Benjamin Lock | Michael-John Every | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 33/60 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/27 (85%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/60 (52%) | 12/45 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michael-John Every | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Lock | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Lock | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Michael-John Every | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Michael-John Every | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Lock | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Michael-John Every | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
0
15.04.94, 29 lat
15.04.94, 29 lat
Benjamin Lock vs. Michael-John Every - Wzajemne mecze
27.06.19 | 2. runda | Benjamin Lock | Michael-John Every | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Harare | twarda |
02.05.19 | 2. runda | Benjamin Lock | Michael-John Every | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Accra | twarda |
Benjamin Lock form & Michael-John Every form
Benjamin Lock - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Michael-John Every - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.03.20 Klasyf. | vs. Takeru Yuzuki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.20 2. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alberto Martellato | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. S.prithvi Sekhar | 7-66, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 6-0, 7-68 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Mukhtar Andu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Len Schouten | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Nicolas Uryson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Mats Hermans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Yash Yadav | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Joshua Paris | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Simon Carr | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Giovani Samaha | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Sebulime Sware | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |