MECZ
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Benjamin Hannestad | Errol Smith | 6-1, 6-4 | USA F11 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dania
14.02.97, 27 lat
13114 $
14.02.97, 27 lat
13114 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
16.06.94, 29 lat
16.06.94, 29 lat
Benjamin Hannestad vs. Errol Smith - Wzajemne mecze
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Benjamin Hannestad | Errol Smith | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | USA F11 | twarda |
Benjamin Hannestad form & Errol Smith form
Benjamin Hannestad - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Azariah Rusher | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Sharygin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Teun Rozenberg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louis Quaynor | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Anton Krondell | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Jeiden Saidizand | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Jesper De Jong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Lewie Lane | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Michael Redlicki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Francisco Vittar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Jonathan Mridha | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Errol Smith - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
26.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-76, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Champaign - twarda | ||||
27.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Horve | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
15.06.21 1. runda klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
08.06.21 1. runda klasyf. | vs. Murphy Cassone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
18.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-71, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Alex Blumenberg | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 4-6, 7-614, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Eliot Spizzirri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Millen Hurrion | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ian Chadwell | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zane Khan | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Memphis - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Harrison Adams | 6-71, 0-3, - Errol Smith - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Edwardsville - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. A.trice Pickens | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ben Muckelroy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Jenson Brooksby | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Champaign - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Kyle Seelig | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Iowa - twarda | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Axel Geller | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Alejandro Gonzalez | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Alfredo Perez | 7-5, 6-75, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Pittsburgh - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Kyle Seelig | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Hady Habib | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Mwendwa Mbithi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Maximiliano Estevez | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Yuval Solomon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |