MECZ
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Ben Jones | Guga Tavadze | 6-3, 6-3 | M15 Tbilisi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gruzja
11.02.99, 25 lat
11.02.99, 25 lat
Ben Jones vs. Guga Tavadze - Wzajemne mecze
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Ben Jones | Guga Tavadze | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Tbilisi | twarda |
Ben Jones form & Guga Tavadze form
Ben Jones - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Guga Tavadze - ostatnie mecze
M25 Telavi - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Henadzi Hrabavets | 3-5, - Guga Tavadze - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Julian Cash | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Luka Januashvili | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Charalampos Fouzas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zidario Quitomina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Oleg Besednikov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Philipp Aleksanyan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F5 - ceglana | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Mykhailo Kvantaliani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
11.05.15 Klasyf. | vs. David Yedigaryan | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Giorgi Loqapishvili | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |