MECZ
17.04.17 | 1. runda klasyf. | Bekzat Usipbekov | Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | Kazakhstan F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kazachstan
11.07.01, 22 lat
11.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Bekzat Usipbekov vs. Anton Chekhov - Wzajemne mecze
17.04.17 | 1. runda klasyf. | Bekzat Usipbekov | Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Kazakhstan F4 | ceglana |
Bekzat Usipbekov form & Anton Chekhov form
Bekzat Usipbekov - ostatnie mecze
M15 Nur - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda | vs. Tobias Kamke | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 4-6, 7-61, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Max Houkes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Adil Bedelbayev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Timoshenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Adil Eltaev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Badanov | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Kento Yamada | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Daniil Michshenko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |