MECZ
29.05.17 | 1. runda klasyf. | Batyr Sapaev | Sardor Pulatov | 6-1, 6-4 | Uzbekistan F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
24.07.91, 32 lat
24.07.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
26.05.87, 36 lat
26.05.87, 36 lat
Batyr Sapaev vs. Sardor Pulatov - Wzajemne mecze
29.05.17 | 1. runda klasyf. | Batyr Sapaev | Sardor Pulatov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Uzbekistan F3 | twarda |
01.06.15 | 1. runda klasyf. | Batyr Sapaev | Sardor Pulatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Uzbekistan F3 | twarda |
21.04.14 | Klasyf. | Batyr Sapaev | Sardor Pulatov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Uzbekistan F2 | twarda |
17.05.10 | 1. runda klasyf. | Sardor Pulatov | Batyr Sapaev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Fergana Challenger | twarda |
Batyr Sapaev form & Sardor Pulatov form
Batyr Sapaev - ostatnie mecze
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Bekzat Usipbekov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Abdusamad Usmanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
30.05.18 2. runda | vs. Roman Safiullin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Akbarmirzo Mamirov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Azizhon Turgunov | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Alexey Kedryuk | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.17 Klasyf. | vs. Dmitry Surchenko | 6-76, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Amal Sultanbekov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
31.05.17 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Sergey Fomin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Sardor Pulatov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.17 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sardor Pulatov - ostatnie mecze
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
06.05.17 1. runda klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu |