MECZ
11.01.17 | 1. runda | Bastian Trinker | Genaro Alberto Olivieri | 7-64, 6-3 | USA F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bastian Trinker | Genaro Alberto Olivieri | |
1. podanie % | 34/72 (47%) | 47/73 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/34 (82%) | 30/47 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/38 (53%) | 13/26 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/73 (41%) | 24/72 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bastian Trinker vs. Genaro Alberto Olivieri - Wzajemne mecze
11.01.17 | 1. runda | Bastian Trinker | Genaro Alberto Olivieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | USA F3 | ceglana |
Bastian Trinker form & Genaro Alberto Olivieri form
Bastian Trinker - ostatnie mecze
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 2. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Christian Samuelsson | 7-5, 4-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Or Ram-Harel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Matias Zukas | 7-67, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Ioannis Stergiou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Melnic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Christopher Heyman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Coppini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Duje Kekez | 6-1, 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Frederik Press | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Omar Giacalone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Victor Baluda | 5-1, Victor Baluda - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
10.09.17 Finał | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.17 Półfinał | vs. Victor Baluda | 3-6, 7-5, 2-0, Victor Baluda - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Ilya Vasilyev | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Caio Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
China F1 - ceglana | ||||
15.02.17 1. runda | vs. Jeson Patrombon | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.17 2. runda | vs. Chuhan Wang | - | szczegóły meczu | |
USA F5 - ceglana | ||||
26.01.17 2. runda | vs. Juan Ignacio Londero | 0-6, 1-4, - Bastian Trinker - krecz | szczegóły meczu | |
25.01.17 1. runda | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
17.01.17 1. runda | vs. Emilio Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F3 - ceglana | ||||
13.01.17 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.17 2. runda | vs. Maciej Rajski | 1-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.01.17 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |