MECZ
19.12.16 | 1. runda | Bastian Malla | Tomas Gerini | 6-4, 6-0 | Chile F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bastian Malla | Tomas Gerini | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 38/56 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/26 (65%) | 16/38 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/56 (61%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
20.07.95, 28 lat
20.07.95, 28 lat
Bastian Malla vs. Tomas Gerini - Wzajemne mecze
05.12.17 | 1. runda | Bastian Malla | Tomas Gerini | 6-4, 5-1, Tomas Gerini - krecz | szczegóły meczu | Chile F3 | ceglana |
19.12.16 | 1. runda | Bastian Malla | Tomas Gerini | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Chile F8 | ceglana |
Bastian Malla form & Tomas Gerini form
Bastian Malla - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 7-66, 3-4, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 7-5, 6-73, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Luciano Carraro | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Guayaquil - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-75, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Concepcion 2 - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 5-7, 6-2, 2-0, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Facundo Juarez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Michel Vernier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-6, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Bogdan Borza | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.21 Finał | vs. Cezar Cretu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.21 Półfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.21 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-77, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.21 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Sergey Fomin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Edoardo Zanada | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-3, 0-3, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 6-73, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Savva Polukhin | 6-3, 6-72, 0-2, - Bastian Malla - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
12.09.21 Finał | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.21 Półfinał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Savriyan Danilov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Tomas Gerini - ostatnie mecze
M15 Perugia - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Federico Bondioli | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lucas Luini | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Mariano Navone | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Adelchi Virgili | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cortinovis | 4-6, 6-0, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amaury Delmas | 0-5, - Tomas Gerini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Moreno | 6-2, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pinamar - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pinamar - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F9 - ceglana | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Jose Pereira | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F8 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Mateo Berne | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Argentina F7 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Fernando Sierra | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belgium F7 - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Leonid Avramenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Pablo Molina Bannen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Belgium F6 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-64, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Harry Lim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andrew Rozanov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jim Walder | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Franco Ribero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |