Wielka Brytania
04.05.99, 24 lat
04.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Peru
31.08.92, 31 lat
61032 $
31.08.92, 31 lat
61032 $
Barnaby Smith vs. Alexander Merino - Wzajemne mecze
30.10.17 | Klasyf. | Barnaby Smith | Alexander Merino | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F32 | twarda |
Barnaby Smith form & Alexander Merino form
Barnaby Smith - ostatnie mecze
M25 Waco - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Jordi Arconada | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Luke Johnson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mate Zsiga | 6-3, 6-70, 10-3 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Logan Smith | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jacob Fearnley | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Johannes Seeman | 6-4, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Michel Vernier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 7-69, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
31.12.18 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F34 - halowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 Klasyf. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Podvinski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F28 - twarda | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jacob Eskeland | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Lingxi Zhao | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Martin Bugaj | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Xin Hu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Patrik Jancovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Samo Polakovic | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andrej Wawrzyczek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexander Merino - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F35 - halowa | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |