MECZ
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Aziz Kijametovic | Teodor-Dacian Craciun | 6-2, 6-2 | M15 Brasov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aziz Kijametovic vs. Teodor-Dacian Craciun - Wzajemne mecze
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Aziz Kijametovic | Teodor-Dacian Craciun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Brasov | ceglana |
Aziz Kijametovic form & Teodor-Dacian Craciun form
Aziz Kijametovic - ostatnie mecze
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Toby Martin | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
16.01.23 Klasyf. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Raphael Rousson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vincent Knoess | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Benjamin Hannestad | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Joe Tyler | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fabio Nestola | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.22 Finał | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.22 Półfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Boris Butulija | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-3, - Aziz Kijametovic - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Teodor-Dacian Craciun - ostatnie mecze
M15 Targu - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | - Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thanos Benos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Craiova - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-2, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 7-65, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 3-2, Henri Squire - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | - Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 7-61, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-3, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-72, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Bogdan Borza | 2-1, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Matei Adrian Georgescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-63, 2-0, Filip Cristian Jianu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 6-3, 4-5, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
16.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |