MECZ
18.09.17 | 1. runda | Sagadat Ayap | Temur Ismailov | 6-4, 6-2 | Kazakhstan F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sagadat Ayap | Temur Ismailov | |
1. podanie % | 26/54 (48%) | 39/74 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/26 (81%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/74 (53%) | 19/54 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Double foul | 9 | 4 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sagadat Ayap vs. Temur Ismailov - Wzajemne mecze
18.09.17 | 1. runda | Sagadat Ayap | Temur Ismailov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Kazakhstan F6 | ceglana |
20.07.14 | 2. runda klasyf. | Temur Ismailov | Sagadat Ayap | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Astana Challenger | twarda |
Sagadat Ayap form & Temur Ismailov form
Sagadat Ayap - ostatnie mecze
M25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
02.02.21 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 2. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Temur Ismailov - ostatnie mecze
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
25.04.19 1. runda | vs. Kristian Lozan | 4-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
USA F18 - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F16 - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F14 - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Alex Rybakov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - ceglana | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-2, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
USA F5 - ceglana | ||||
20.01.18 | vs. Drew Van Orderlain | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
17.01.18 1. runda | vs. Jordan Parker | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.18 Klasyf. | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Flavio Matteoli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.18 2. runda klasyf. | vs. Chase E. Perez-Blanco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.18 | vs. Giacomo Pezzoli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Harri Heliovaara | 0-5, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
09.10.17 1. runda | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Jonathan Gray | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 0-2, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Edan Leshem | 0-4, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
08.06.17 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 1-3, - Temur Ismailov - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.17 2. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
01.06.17 Ćwierćfinał | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.17 2. runda | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |