MECZ
11.01.18 | 2. runda | Austin Krajicek | Or Ram-Harel | 6-2, 6-4 | USA F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Austin Krajicek | Or Ram-Harel | |
1. podanie % | 31/51 (61%) | 27/53 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/53 (45%) | 15/51 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Austin Krajicek vs. Or Ram-Harel - Wzajemne mecze
11.01.18 | 2. runda | Austin Krajicek | Or Ram-Harel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
13.10.17 | Ćwierćfinał | Austin Krajicek | Or Ram-Harel | 6-4, 2-0, Or Ram-Harel - krecz | szczegóły meczu | USA F33 | twarda |
Austin Krajicek form & Or Ram-Harel form
Austin Krajicek - ostatnie mecze
Los Cabos - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Luis Patino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bernard Tomic | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnetka Challenger - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Collin Altamirano | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tiran Sanghera | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Edan Leshem | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Juan Ignacio Londero | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.18 Klasyf. | vs. Gonzalo Escobar | 7-5, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Alexios Halebian | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Shalva Dzhanashia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Paolo Lorenzi | 6-72, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Irving Challenger - twarda | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-63, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Canada F2 - halowa | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Deiton Baughman | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 5-7, 0-1, - Austin Krajicek - krecz | szczegóły meczu | |
Dallas Challenger - halowa | ||||
31.01.18 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 7-65, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.01.18 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Luke Bambridge | 7-66, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
USA F2 - twarda | ||||
12.01.18 Ćwierćfinał | vs. Emilio Gomez | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
11.01.18 2. runda | vs. Or Ram-Harel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.18 1. runda | vs. Danny Thomas | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F40 - halowa | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Alex Knaff | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F39 - halowa | ||||
30.11.17 Ćwierćfinał | vs. Trevor Allen Johnson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 2. runda | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 2-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Go Soeda | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toyota Challenger - dywanowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
03.11.17 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Youzhny | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Or Ram-Harel - ostatnie mecze
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jerusalem Challenger - twarda | ||||
20.05.19 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
26.01.19 Półfinał | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.19 Ćwierćfinał | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.19 2. runda | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - twarda | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
23.06.18 Finał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Półfinał | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.18 Ćwierćfinał | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.18 2. runda | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
15.06.18 Półfinał | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu |