MECZ
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Austin Hoole | Razvan Baiant | 7-64, 2-6, 6-2 | Canada F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kanada
29.12.96, 27 lat
29.12.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
17.09.00, 23 lat
17.09.00, 23 lat
Austin Hoole vs. Razvan Baiant - Wzajemne mecze
11.09.17 | 1. runda klasyf. | Austin Hoole | Razvan Baiant | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Canada F7 | twarda |
Austin Hoole form & Razvan Baiant form
Austin Hoole - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Amirarsalan Ghomi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ege Uzun | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Myroslav Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.03.22 1. runda klasyf. | vs. Fabio Renato Schueler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Timo Legout | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Zhuyuan Li | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Joris Hoogland | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
11.01.22 Klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Moussa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Joris Hoogland | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Mai Gao | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Simone Vaccari | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pirolt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Stewart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jesus Echevarri | - | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canada F4 - twarda | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Brzezinski | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jack Davis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canada F3 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Matt Seeberger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Razvan Baiant - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Borys Zgola | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Moritz Schroeter | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Lorusso | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Manuele Ferrari | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Skripaev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Pavel Verbin | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Maximilian Figl | 0-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Melih Anavatan | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ilya Filichev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-74, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Matthias Ujvary | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 Klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Paulo Knippling | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Popescu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Dominic Ducariu | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |