Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.03.99, 25 lat
29.03.99, 25 lat
August Holmgren vs. Daniil Klimov - Wzajemne mecze
18.06.18 | Klasyf. | August Holmgren | Daniil Klimov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Germany F4 | ceglana |
August Holmgren form & Daniil Klimov form
August Holmgren - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - krecz | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Daniil Klimov - ostatnie mecze
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Johannes Seeman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Boris Butulija | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Iskandar Karimov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Renat Sakhabutdinov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 Klasyf. | vs. Jan Galka | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Simas Malakauskas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kasparas Zemaitelis | 2-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Fernando Radu Teodorescu | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Robert Strombachs | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. August Holmgren | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Carlos Kelaidis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Alexey Baryshev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Jesse Paul Krattiger | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 1-4, - Daniil Klimov - krecz | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |