MECZ
24.11.16 | 2. runda | August Holmgren | Benjamin Hannestad | 6-3, 7-63 | Cyprus F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
August Holmgren | Benjamin Hannestad | |
1. podanie % | 47/73 (64%) | 41/66 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/47 (62%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/26 (38%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/66 (50%) | 34/73 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/139 (52%) | 67/139 (48%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
14.02.97, 27 lat
13114 $
14.02.97, 27 lat
13114 $
August Holmgren vs. Benjamin Hannestad - Wzajemne mecze
24.11.16 | 2. runda | August Holmgren | Benjamin Hannestad | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Cyprus F2 | twarda |
August Holmgren form & Benjamin Hannestad form
August Holmgren - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - krecz | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Benjamin Hannestad - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Azariah Rusher | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Sharygin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Teun Rozenberg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louis Quaynor | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Anton Krondell | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Jeiden Saidizand | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Jesper De Jong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Alexandre Ruscica | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Lewie Lane | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Michael Redlicki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Francisco Vittar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Jonathan Mridha | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |