MECZ
25.01.18 | 2. runda | Aslan Karatsev | Mate Valkusz | 7-61, 6-2 | Egypt F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aslan Karatsev | Mate Valkusz | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 51/65 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/41 (76%) | 28/51 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 8/14 (57%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/65 (45%) | 20/62 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/127 (56%) | 56/127 (44%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aslan Karatsev vs. Mate Valkusz - Wzajemne mecze
25.01.18 | 2. runda | Aslan Karatsev | Mate Valkusz | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F2 | twarda |
Aslan Karatsev form & Mate Valkusz form
Aslan Karatsev - ostatnie mecze
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 7-64, - Aslan Karatsev - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Borna Gojo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Ben Shelton | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alex De Minaur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
25.09.23 Półfinał | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cameron Norrie | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.09.23 2. runda | vs. Andy Murray | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-75, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Ben Shelton | 4-6, 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
01.08.23 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Kiranpal Pannu | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Andrey Rublev | 7-64, 3-6, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-74, 6-4, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 Klasyf. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 7-60, 6-78, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 3-6, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |