MECZ
28.11.16 | 1. runda klasyf. | Arvid Nordquist | Luke Issajenko | 6-0, 6-1 | Turkey F48 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Arvid Nordquist vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
28.11.16 | 1. runda klasyf. | Arvid Nordquist | Luke Issajenko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F48 | twarda |
Arvid Nordquist form & Luke Issajenko form
Arvid Nordquist - ostatnie mecze
M25 Naples - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Irvine - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Huntsville - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |