MECZ
09.09.19 | 1. runda klasyf. | Artsiom Cherkasau | Andrey Uvarov | 1-6, 7-5, 10-7 | M15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Artsiom Cherkasau | Andrey Uvarov | |
1. podanie % | 47/71 (66%) | 40/70 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/47 (53%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/24 (38%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/70 (50%) | 37/71 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/141 (49%) | 72/141 (51%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-2 | Andrey Uvarov | |
0-0 | ||
Artsiom Cherkasau | 0-3 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Andrey Uvarov | |
0-0 | ||
Artsiom Cherkasau | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-5 | Andrey Uvarov | |
0-0 | ||
1-6 |
2 | ||
Artsiom Cherkasau | 0-0 | |
0-1 | Andrey Uvarov | |
Artsiom Cherkasau | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Artsiom Cherkasau | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Andrey Uvarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Artsiom Cherkasau | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Andrey Uvarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-A | ||
Artsiom Cherkasau | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Andrey Uvarov | |
Artsiom Cherkasau | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Andrey Uvarov | |
0-0 | ||
7-5 |
3 | ||
Artsiom Cherkasau | 0-0 | |
0-0, 1-1, 2-1, 3-3, 3-4, 6-4, 9-7 | ||
10-7 |
Białoruś
21.12.99, 24 lat
21.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.12.00, 23 lat
05.12.00, 23 lat
Artsiom Cherkasau vs. Andrey Uvarov - Wzajemne mecze
09.09.19 | 1. runda klasyf. | Artsiom Cherkasau | Andrey Uvarov | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Shymkent | ceglana |
Artsiom Cherkasau form & Andrey Uvarov form
Artsiom Cherkasau - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nasser Alyafei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
18.12.19 Klasyf. | vs. Roman Blokhin | 5-7, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Zizou Bergs | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 6-1, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.12.19 1. runda klasyf. | vs. Denis Milchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Igor Shrolik | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-75, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Roman Blokhin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Conor Berg | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Liavonchyk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nino Portales | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Oliver Golding | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Piotr Paliukhovich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Andrey Uvarov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Igor Trunov | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Richard Muzaev | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Alexandr Semenov | 3-6, 7-65, 12-10 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Abdurahman Saidmuhamedov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anton Zaitcev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Jurgen Zopp | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Masi Sarpola | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |