MECZ
30.09.19 | Klasyf. | Arthur Weber | Qun Gao | 6-1, 2-6, 10-5 | M25 Tay | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Arthur Weber | Qun Gao | |
1. podanie % | 48/69 (70%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/48 (65%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 10/19 (53%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/55 (45%) | 30/69 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/124 (52%) | 60/124 (48%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Qun Gao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Qun Gao | |
0-0 | ||
Arthur Weber | 3-0 | |
3-1 | Qun Gao | |
Arthur Weber | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Arthur Weber | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Qun Gao | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Arthur Weber | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Qun Gao | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Weber | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Qun Gao | |
0-0 | ||
Arthur Weber | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-5 | Qun Gao | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Arthur Weber | 0-0 | |
0-0, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-4, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
18.02.94, 30 lat
18.02.94, 30 lat
Arthur Weber vs. Qun Gao - Wzajemne mecze
30.09.19 | Klasyf. | Arthur Weber | Qun Gao | 6-1, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | M25 Tay | twarda |
Arthur Weber form & Qun Gao form
Arthur Weber - ostatnie mecze
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
20.09.23 Klasyf. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Qun Gao - ostatnie mecze
M25 Chiang - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 0-2, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.05.22 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jae Hwan Kim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 6-74, 15-17 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Mang Hin Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 0-3, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Wei-De Lin | 7-5, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Quoc Uy Vo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kacper Long Vu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tay - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Arthur Weber | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xin Hu | 4-6, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shenzhen - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Yan Bai | 2-6, 1-2, - Qun Gao - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Bohua Dong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yutian Ji | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Luan - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yutian Ji | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |