MECZ
12.09.19 | 2. runda | Arthur Rinderknech | Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | M25+H Mulhouse | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Arthur Rinderknech | Ugo Blanchet | |
1. podanie % | 46/69 (67%) | 36/66 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 25/36 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 11/30 (37%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 0/9 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/66 (45%) | 23/69 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Ugo Blanchet | |
Arthur Rinderknech | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-2 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Arthur Rinderknech | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Arthur Rinderknech | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Rinderknech | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-1 | Ugo Blanchet | |
0-0 | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Rinderknech | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Arthur Rinderknech | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arthur Rinderknech vs. Ugo Blanchet - Wzajemne mecze
23.01.24 | 1. runda | Arthur Rinderknech | Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Quimper Challenger | halowa |
28.02.23 | 1. runda | Arthur Rinderknech | Ugo Blanchet | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | Pau Challenger | halowa |
12.09.19 | 2. runda | Arthur Rinderknech | Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M25+H Mulhouse | halowa |
Arthur Rinderknech form & Ugo Blanchet form
Arthur Rinderknech - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
22.10.23 Klasyf. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |
Ugo Blanchet - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |