INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Francesco Forti vs. Arthur Rinderknech - Wzajemne mecze
22.02.19 | Ćwierćfinał | Arthur Rinderknech | Francesco Forti | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
01.02.19 | Ćwierćfinał | Arthur Rinderknech | Francesco Forti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Francesco Forti form & Arthur Rinderknech form
Francesco Forti - ostatnie mecze
Arthur Rinderknech - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
22.10.23 Klasyf. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |