Arthur Rinderknech vs. Filip Bergevi 31.01.2019

Arthur Rinderknech vs. Filip Bergevi 31.01.2019 - M15 Sharm El Sheikh - porównanie

MECZ

31.01.192. rundaArthur Rinderknech Filip Bergevi 7-5, 7-5 Egypt M15 Sharm twarda

STATYSTYKA MECZU

Arthur RinderknechFilip Bergevi
1. podanie %50/73 (68%)69/104 (66%)
Punkty zdobyte z 1. podania35/50 (70%)40/69 (58%)
Punkty zdobyte z 2. podania10/23 (43%)15/35 (43%)
Zdobyte break-ball5/16 (31%)3/9 (33%)
Punkty zdobyte przez return49/104 (47%)28/73 (38%)
Zdobyte punkty – razem94/177 (53%)83/177 (47%)
Double foul43
Asy55

STATYSTYKA MECZU

1
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-0Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-3Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 0-30, 0-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-4Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-5Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
7-5
2
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve0-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-2Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
2-3Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve2-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-4Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve3-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-5Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-5Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
7-5

Arthur Rinderknech
Francja
23.07.95, 23 lat




413
28
30958 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
20.04.94, 24 lat




671
39
21324 $
Filip Bergevi
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Arthur Rinderknech vs. Filip Bergevi - Wzajemne mecze

31.01.192. rundaArthur RinderknechFilip Bergevi7-5, 7-5 szczegóły meczuEgypt M15 Sharm twarda

Arthur Rinderknech - ostatnie mecze

France M15 Grenoble - halowa
05.02.19
1. runda
vs. Leny Mitjana4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
02.02.19
Półfinał
vs. Peter Kobelt2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
01.02.19
Ćwierćfinał
vs. Francesco Forti6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
31.01.19
2. runda
vs. Filip Bergevi7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
29.01.19
1. runda
vs. David Poljak6-2, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
25.01.19
Ćwierćfinał
vs. Lukas Klein6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
24.01.19
2. runda
vs. Oleksii Krutykh6-4, 7-60 zwycięstwoszczegóły meczu
23.01.19
1. runda
vs. Denys Gevel6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France M15+H Bressuire - halowa
17.01.19
2. runda
vs. Niels Lootsma7-64, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
16.01.19
1. runda
vs. Michal Konecny7-61, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Vietnam Da Nang - twarda
08.01.19
2. runda
vs. Marcel Granollers6-1, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
07.01.19
1. runda
vs. Kaito Uesugi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Hongkong M25 Hong - twarda
04.01.19
Ćwierćfinał
vs. Agustin Velotti4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.01.19
2. runda
vs. Yan Bai7-65, 6-73, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
02.01.19
1. runda
vs. Corentin Denolly6-4, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Hongkong Hong Kong - twarda
26.12.18
2. runda
vs. Runhao Hua4-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.12.18
Ćwierćfinał
vs. Aslan Karatsev2-6, 6-78 porażkaszczegóły meczu
25.12.18
1. runda
vs. Zihao Xia6-77, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Mouilleron Le - halowa
04.11.18
2. runda klasyf.
vs. Joris De Loore3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Antoine Escoffier6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Brest Challenger - halowa
20.10.18
1. runda klasyf.
vs. Tobias Simon6-72, 7-63, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria Nigeria F5 - twarda
13.10.18
Półfinał
vs. Tom Jomby6-4, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.10.18
Ćwierćfinał
vs. Aryan Goveas7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.18
2. runda
vs. Skander Mansouri4-6, 7-65, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.18
1. runda
vs. Arnaud Sewanou6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria Nigeria F4 - twarda
07.10.18
Finał
vs. Tom Jomby3-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.10.18
Półfinał
vs. Danylo Kalenichenko6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.10.18
Ćwierćfinał
vs. Niki Kaliyanda Poonacha3-6, 7-64, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.10.18
2. runda
vs. Hugo Largo6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.18
1. runda
vs. Joel Cannell6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Filip Bergevi - ostatnie mecze

Egypt M15 Sharm - twarda
14.02.19
2. runda
vs. Vladyslav Manafov3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.02.19
1. runda
vs. Daniel Kossek6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
31.01.19
2. runda
vs. Arthur Rinderknech5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
30.01.19
1. runda
vs. Vit Kopriva6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
23.01.19
1. runda
vs. Enrico Dalla Valle4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Vietnam Vietnam F5 - twarda
02.11.18
Półfinał
vs. Roman Safiullin1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.11.18
Ćwierćfinał
vs. Manish Sureshkumar6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.11.18
2. runda
vs. Seong-Gook Oh6-73, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.18
1. runda
vs. Rio Noguchi4-6, 7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Vietnam Vietnam F4 - twarda
26.10.18
Półfinał
vs. Nam Hoang Ly2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
25.10.18
Ćwierćfinał
vs. Ajeet Rai6-4, 2-6, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
24.10.18
2. runda
vs. Shuichi Sekiguchi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
23.10.18
1. runda
vs. Karl Friberg6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden Sweden F5 - halowa
01.10.18
1. runda
vs. Patrik Niklas-Salminen7-62, 3-6, 6-79 porażkaszczegóły meczu
Sweden Sweden F4 - halowa
25.09.18
1. runda
vs. Christopher Heyman4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Great Britain - twarda
22.09.18
Finał
vs. Jack Draper3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.09.18
Półfinał
vs. Antoine Bellier6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.09.18
Ćwierćfinał
vs. Joshua Paris6-3, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.18
2. runda
vs. Francesco Vilardo6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.09.18
1. runda
vs. Isaac Stoute6-2, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Germany F12 - ceglana
14.08.18
1. runda
vs. Tim Heger4-6, 3-4, - Filip Bergevi - kreczporażkaszczegóły meczu
Sweden Bastad Challenger - ceglana
09.07.18
1. runda
vs. Vaclav Safranek3-6, 6-0, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Germany Germany F5 - ceglana
29.06.18
Ćwierćfinał
vs. Fabian Marozsan7-64, 0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
28.06.18
2. runda
vs. Gabriel Donev6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.06.18
1. runda
vs. Igor Sijsling6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Germany F4 - ceglana
21.06.18
2. runda
vs. Nico Matic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
20.06.18
1. runda
vs. Christopher Heyman6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary Hungary F4 - ceglana
12.06.18
1. runda
vs. David Pichler6-4, 3-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
11.06.18
Klasyf.
vs. Pavle Daljev6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
10.06.18
2. runda klasyf.
vs. Artur Kulibaba6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<