Arthur Rinderknech vs. Filip Bergevi 31.01.2019

Arthur Rinderknech vs. Filip Bergevi 31.01.2019 - M15 Sharm El Sheikh - porównanie

MECZ

31.01.192. rundaArthur Rinderknech Filip Bergevi 7-5, 7-5 Egypt M15 Sharm twarda

STATYSTYKA MECZU

Arthur RinderknechFilip Bergevi
1. podanie %50/73 (68%)69/104 (66%)
Punkty zdobyte z 1. podania35/50 (70%)40/69 (58%)
Punkty zdobyte z 2. podania10/23 (43%)15/35 (43%)
Zdobyte break-ball5/16 (31%)3/9 (33%)
Punkty zdobyte przez return49/104 (47%)28/73 (38%)
Zdobyte punkty – razem94/177 (53%)83/177 (47%)
Double foul43
Asy55

STATYSTYKA MECZU

1
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-0Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-3Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 0-30, 0-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-4Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-5Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
7-5
2
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve0-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-2Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
2-3Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve2-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-4Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve3-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-5Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Arthur Rinderknech Arthur Rinderknech serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-5Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
7-5

Arthur Rinderknech
Francja
23.07.95, 24 lat




320
123
30958 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
20.04.94, 25 lat




604
38
21324 $
Filip Bergevi
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Arthur Rinderknech vs. Filip Bergevi - Wzajemne mecze

31.01.192. rundaArthur RinderknechFilip Bergevi7-5, 7-5 szczegóły meczuEgypt M15 Sharm twarda

Arthur Rinderknech - ostatnie mecze

Romania M25 Pitesti - ceglana
16.08.19
Ćwierćfinał
vs. Nicolae Frunza6-72, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.08.19
2. runda
vs. Bogdan Pavel4-6, 6-2, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
14.08.19
1. runda
vs. Mikhail Korovin6-2, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Augsburg Challenger - ceglana
05.08.19
1. runda
vs. Carlos Taberner2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Segovia Challenger - twarda
29.07.19
1. runda
vs. Matteo Martineau6-73, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Nur Sultan - twarda
18.07.19
3. runda
vs. Sebastian Korda7-65, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
17.07.19
2. runda
vs. Sasi Kumar Mukund7-68, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.19
1. runda
vs. Vladyslav Manafov6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France M25+H Ajaccio - twarda
09.07.19
1. runda
vs. Agustin Velotti4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Italy Recanati Challenger - twarda
02.07.19
1. runda
vs. Nikola Cacic4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain M25+H Palma - twarda
30.06.19
Finał
vs. Andres Artunedo Martinavarr7-62, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.06.19
Półfinał
vs. Ruan Roelofse6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ricardo Ojeda Lara6-3, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
27.06.19
2. runda
vs. Alberto Barroso Campos3-6, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
26.06.19
1. runda
vs. Jaimee Floyd Angele7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Blois Challenger - ceglana
18.06.19
2. runda
vs. Facundo Arguello2-6, 6-2, 1-6 porażkaszczegóły meczu
17.06.19
1. runda
vs. Renzo Olivo6-4, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prostejov Challenger - ceglana
03.06.19
2. runda
vs. Jozef Kovalik5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
02.06.19
1. runda
vs. Danilo Petrovic6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael Jerusalem Challenger - twarda
24.05.19
Ćwierćfinał
vs. Brayden Schnur6-72, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.05.19
3. runda
vs. Alessandro Bega6-3, 6-75, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.19
2. runda
vs. Thai Kwiatkowski6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.19
1. runda
vs. Or Ram-Harel6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Heilbronn Challenger - ceglana
13.05.19
1. runda
vs. Hernan Casanova6-3, 3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA Savannah Challenger - ceglana
30.04.19
2. runda
vs. Federico Coria2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
29.04.19
1. runda
vs. Ryan Shane6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Tallahassee Challenger - ceglana
22.04.19
1. runda
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera6-73, 3-6 porażkaszczegóły meczu
USA Sarasota Challenger - ceglana
17.04.19
2. runda
vs. Marcos Giron5-7, 6-74 porażkaszczegóły meczu
15.04.19
1. runda
vs. Denis Yevseyev6-3, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Sophia Antipolis - ceglana
02.04.19
2. runda
vs. Filippo Baldi2-6, - Arthur Rinderknech - kreczporażkaszczegóły meczu

Filip Bergevi - ostatnie mecze

Germany M15 Trier - ceglana
14.08.19
2. runda
vs. Maik Steiner2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Harris Trismen6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M15 Ystad - ceglana
08.08.19
2. runda
vs. Juan Manuel Cerundolo6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.08.19
1. runda
vs. Eero Vasa6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M15 Kramsach - ceglana
16.07.19
1. runda
vs. Sebastian Prechtel6-3, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Germany M15 Marburg - ceglana
09.07.19
1. runda
vs. George Botezan7-63, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Belgium M25+H Arlon - ceglana
27.06.19
2. runda
vs. Marvin Netuschil3-6, 7-5, 3-6 porażkaszczegóły meczu
26.06.19
1. runda
vs. Martin Van Der Meerschen6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
25.06.19
Klasyf.
vs. Guillaume Dermiens6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Lucas Grego7-65, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany M15 Kaltenkirchen - ceglana
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Ondrej Styler5-7, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Sweden M15 Kalmar - ceglana
16.05.19
2. runda
vs. Dragos Nicolae Madaras6-73, 4-6 porażkaszczegóły meczu
15.05.19
1. runda
vs. Yanais Laurent2-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M15 Karlskrona - ceglana
09.05.19
2. runda
vs. Otto Virtanen6-2, 6-72, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.05.19
1. runda
vs. Marius Ruzgas6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
17.04.19
1. runda
vs. Ronan Joncour3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
11.04.19
2. runda
vs. Vasko Mladenov1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
10.04.19
1. runda
vs. Amaury Delmas7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
04.04.19
2. runda
vs. Simon Carr6-3, 2-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
03.04.19
1. runda
vs. Aziz Ouakaa7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France M15 Poitiers - halowa
14.03.19
2. runda
vs. Matteo Martineau1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.03.19
1. runda
vs. Clement Tabur6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Norway M15 Oslo - halowa
07.03.19
2. runda
vs. Mick Veldheer5-7, 6-2, 6-73 porażkaszczegóły meczu
05.03.19
1. runda
vs. Christopher Heyman5-7, 6-3, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
24.02.19
Finał
vs. Fajing Sun7-64, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
23.02.19
Półfinał
vs. Martins Podzus6-4, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.02.19
Ćwierćfinał
vs. Ryan Nijboer3-6, 6-4, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
21.02.19
2. runda
vs. Cheong-Eui Kim1-6, 7-61, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
20.02.19
1. runda
vs. Daniel Kossek6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
14.02.19
2. runda
vs. Vladyslav Manafov3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<