MECZ
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Arthur Reymond | Luca Sanchez | 4-6, 6-3, 10-6 | M25+H Plaisir | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Arthur Reymond | Luca Sanchez | |
1. podanie % | 33/59 (56%) | 40/60 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 27/40 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 10/20 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/60 (38%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/119 (51%) | 58/119 (49%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Luca Sanchez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Reymond | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Luca Sanchez | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Luca Sanchez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Reymond | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
4-2 | Luca Sanchez | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Arthur Reymond | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Luca Sanchez | |
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Luca Sanchez | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
3-1 | Luca Sanchez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Luca Sanchez | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 4-3 | |
0-0, 15-15 | ||
5-3 | Luca Sanchez | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5 | ||
10-6 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
18.03.99, 25 lat
68334 $
18.03.99, 25 lat
68334 $
Arthur Reymond vs. Luca Sanchez - Wzajemne mecze
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Arthur Reymond | Luca Sanchez | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | M25+H Plaisir | halowa |
Arthur Reymond form & Luca Sanchez form
Arthur Reymond - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
30.04.23 Finał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 Finał | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.03.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Luca Sanchez - ostatnie mecze
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Debru | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Vishal Gautam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Roko Asanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.21 Klasyf. | vs. Haadin Bava | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.12.21 2. runda klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
20.12.21 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Tushar Sharma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.10.21 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Sabit Suntic | 6-73, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yassine Bejia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
30.08.21 Klasyf. | vs. Millen Hurrion | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Edgar Destouet | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |